Gebze kurye

Gebze kurye gönderilerinizi çok kısa sürelerde teslim alarak müşterilerinize ulaştırmaktadır. Gebze’de bulunan bireysel ve kurumsal firmalara 24 saat moto kurye hizmeti sunmaktayız.

Kocaeli hem sanayi bölgesi hemde liman bölgesi olması nedeniyle motorlu kuryelerin başlıca çalışma alanları içindedir.Gebze organize ve Dilovası gümrük sıkça evrak paket vb malzemelerin götürüldüğü alanlardır,bunun dışında derince liman ve yarımca gümrük müdürlüğüne gün içinde sıkça Motorlu kuryeler hizmet vermektedir.Sizlerde gebze, Dilovası,yarımca ve derince gibi semtlere kurye göndermek istediğiniz faydalanabileceğiniz bir hizmettir.Gebze gelişen ve büyüyen sanayi ile İstanbul ve çevresine büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.Gebze organize sanayi bölgesi kısaca GOSB olarak bilinmektedir..Gebze ve Gebze organize’den Motorlu kurye sipari veren firmalar için uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

20150506_185223

Kurye siparişi verdiğiniz an en yakın motorlu kurye personeli size yönlendirilecek ve en hızlı şekilde gerekli adreslere teslimatı yapılacaktır.

Gebze kurye ile herhangi bir şey gönderirken dikkat etmeniz gereken Kurye personelini çağırmadan önce gerekli paket,evrak vs dökümanları hazırlayıp uygun bir şekilde paketledikten sonra Motorlu Kurye siparişi vermelisiniz.

Motorlu Kuryeler zamanla yarıştığından ötürü adreste bekletilmemelidir bekletilme durumlarında bekleme ücretleri dakika üzerinden gönderinin ödemesini yapacak kişi ve kişilere fatura edilmektedir.

gebze kurye
gebze moto kurye
gebze acil kurye
gebze hızlı kurye
hızlı kurye gebze
acil kurye gebze

Gebze motosikletli kurye

Comments are Closed