Gece kurye

Gece kurye mesai saatleri dışında saat:18:00’den sonraki saatlerde  7/24 motorlu kurye isteklerinize cevap verme şartları ile çalışan bir çalışma şeklidir.

  • Normal tarifenin 3 katı ücret ile ücretlendirilmektedir.

Motorlu kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, paket, konşimento, ordino, teklif dosyası, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek normal kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir. Gece kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eşzamanlı olarak tarafınıza bildirilir.

Gece kurye gönderileri 60 dk içinde teslim edilmektedir.   

motorlukurye

Motorlu Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için gönderilecek şeyi (zarf,kutu vb) kuryeye verilecek şekilde hazırladıktan sonra express kurye çağırılmalıdır. Gönderilecek şeylerin uygun bir zarf veya poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin uygun şekilde poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.

Gece satlerinde sağlık problemleriniz sebebiyle dışarı çıkamadığınız anlarda eczane ve sağlık kuruluşlarından temin etmek istediğiniz tüm ilaç,kan.ve diğer malzemeleri nöbetçi çalışan kuryelerimiz ile ayağınıza kadar getiriyoruz.

Bir telefon kadar yakınınızda bulunan motorlu kurye şirketiniz kuryefark sizlere kaliteli güleryüzlü hizmet vermeyi ilke edinmiş çalışanların bir araya geldiği uzman kadrodur..

Nöbetçi eczane kurye

Eczane kurye sizlere 7/24 hizmet vermektedir,sağlık sorunlarınız vb sebebler nedeniyle dışarı çıkmanızın münkün olmadığı tüm zamanlarda profesyonel ekiplerimiz imdadınıza yetişiyor.

Eczane ve diğer sağlık kuruluşlarından temin etmek istediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı süratle teslimatını gerçekleştiriyoruz.

nöbetçi eczane kurye
gece kurye
moto vale
gece moto kurye
Comments are Closed