Hizmetler

EXPRESS KURYE : Gönderi teslimatının en hızlı bir şekilde yapıldığı gönderi şeklidir. Ekspres kurye hizmetimizde teslimat süresi 60 dakika ile 90 dakika arasında olup gönderilerinizi vakit kaybetmeden yerine ulaştırırız.

MOTORLU KURYE : Evrak, küçük paket vb. gönderilerinizin bir bölgeden alınıp bir bölgeye, ortalama olarak 120 dakika ile 150 dakika da teslim edildiği gönderi şeklidir. Hava ve yol gibi zorluk derecesine göre belirtilen zamanlarda değişiklik olabilir. İstanbul express motorlu kurye hizmetimiz acil evrak gönderilerinizde hep yanı başınızdadır.

ARABALI KURYE : Motorlu kuryenin taşıyamayacağı gönderilerin, araçlarla taşınma şeklidir. Arabalı kuryemizde, teslimatlarını yol ve trafik koşullarına göre aynı gün içerisinde yaparlar. Araçlı kurye hizmeti normal motorlu gönderi ücretinin beş katı olarak ücretlendirilir.

ANADOLU YAKASI KURYE : Anadolu yakası kurye olarak kurye sektörüne adım attığımız ilk günden beri müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi motorlu kurye hizmetini sunmak için çalıştık. İstanbul’un trafik keşmekeşinde bir yerden başka bir yere gitmek bile saatler sürerken anadolu yakası’nda tüm gönderilerinizi motorlu kurye ekiplerimizce masanızdan alıp 2 saat içerisinde gideceği yere teslim ediyoruz. Kurye Fark güvencesi ve tecrübesi ile kaliteli motorlu kurye hizmeti almak artık bir telefon kadar uzağınızda. Hemen arayın ekonomik ve kaliteli anadolu yakası kurye farkıyla sizde tanışın.

AVRUPA YAKASI KURYE : Avrupa yakası’nda verdiğimiz kurye hizmetimiz ile bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edindik. Göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güvence altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Avrupa yakası kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Kurye Fark’ın en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

İLAÇ KURYE : Kurye Fark, motorlu kurye hizmetleri ilk başta fatura,dosya ve benzeri şeylerin gönderildiği ve şirketlerin ihtiyaç duyabilecekleri bir hizmet gibi görünmekle birlikte hayatımızın her anında ihtiyaç duyabileceğimiz çok önemli bir hizmet türüdür. Aklımıza gelebilecek her türlü şeyin tedarik edilmesinden, her türlü özel işlerimizin güvenle yaptırılabileceği bir hizmetler bütünüdür. Buna en güzel örnek acil ilaç kurye hizmetidir. Acil ilaç kurye hizmeti ile ihtiyaç duyacağınız her hangi bir ilaç tedarikçi eczanenizden veya İstanbul’un her hangi bir semtindeki eczaneden alınarak sizlere ulaştırılabilmektedir. Buna benzer günlük hayatımızda ihtiyaç duyabileceğimiz her hangi bir şeyin temin edilmesi motorlu kuryelerimiz ile gerçekleştirilebilmektedir. İstanbul’un trafiği ve zamanınızın kısıtl oluşu sizleri endişelendirmesin. Tüm istanbul genelinde hizmet vermekte olan kuryelerimiz ile talepleriniz en kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir.

GECE KURYE : Yaşadığımız dönem hız ve çabukluk zamanı olduğu için yapacağımız her türlü işlem doğrultusunda bu konulara dikkat etmekteyiz. Herhangi bir yere göndermek istediğimiz evrak, davetiye, mektup ve paket gibi gönderilerimizi adrese teslim için yararlandığımız kurye hizmeti sayesinde zamanında ve hızlı bir şekilde gönderim işlemi gerçekleşmektedir. 7/24 kurye hizmeti veren çalışanlar gece kurye hizmet ile de sizlerin acil gönderilerinizi İstanbul içi ve çevre illere en yakın zamanda ulaştırmakta ve bu işlemi çok ekonomik yollardan gerçekleştirmektedir. Ayrıca gece kurye hizmeti veren çalışanlarımız İstanbul’un trafik temposundan etkilenmemekte ve gönderilerinizi zamanında yerine ulaştırmak adına her türlü hızı göstermektedirler. Aynı zamanda gönderilerinize türü ne olursa olsun gereken özen ve hassasiyeti göstermektedir. Sizlerin gönderilerinize sizin gösterdiğiniz özeni gösteren ve zamanında hizmet anlayışı ile sizlere hizmet veren gündüz veya gece kurye çalışmaları ile karşınızda olan kurye avantajlarından yararlanmak ve gönderilerinizi sağlıklı şekilde adrese teslim etmek için bizim sizler için sunduğumuz hizmetten yararlanmak için geç kalmamalısınız.